Początki firmy Euro Consulting sięgają roku 1990. Od początku istnienia zajmujemy się kompleksową obsługą księgową wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych. Nasz zespół stanowią doradcy podatkowi oraz certyfikowani księgowi. Obecnie trzy oddziały naszej firmy świadczą usługi dla przeszło 600 podmiotów gospodarczych.

Duża liczba Klientów, którzy korzystają z naszej oferty oraz różnorodność branż, jakie reprezentują a także długi okres działalności przyczyniły się do zdobycia niezbędnego doświadczenia w wielu obszarach działalności gospodarczej. Oferujemy szeroką paletę usług wszelkim podmiotom gospodarczym: od małych działalności prowadzonych przez osoby fizyczne, przez średniej wielkości firmy rodzinne do deweloperów, przedstawicielstw zagranicznych firm handlowych i oddziałów zagranicznych koncernów. Uzupełnieniem działalności naszej firmy jest usługa monitoringu należności.

W 2008 roku z naszych struktur wyodrębniliśmy niezależny podmiot Payroll Consulting Sp. z o.o. Sp. K. świadczący kompleksowe usługi w zakresie administracji kadr i płac.

Nowoczesne systemy finansowo-księgowe wykorzystywane w naszej firmie gwarantują naszym klientom sprawne zarządzanie oparte na aktualnych i wiarygodnych informacjach, do których stały, całodobowy dostęp zapewniony jest z dowolnego miejsca, w którym istnieje łączność z Internetem.